Koszyk jest pusty

Najczęściej zadawane pytania


1) Termin realizacji kliknij w menu: zamówienia zagraniczne, zamówienia krajowe

2) Czym wysyłamy?
Producent wysyła paczki w kraju KURIEREM, za granicę międzynarodowym KURIEREM.

W zamówieniach numer telefonu komórkowego i adres e-mail jest bezwzględnie konieczny!!!!!!!!!!!!!!!

3) Materiał z czego są uszyte ? kliknij w menu: o nas

4) Jak czyści się ubiory?
A. Gabardyna - Gabardyna jest niewiele gniotliwą tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C(nawet sutanny), . Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.

B. Atłas - Atłas jest poliestrową tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.

C. Organdyna - Organdyna jest tkaniną delikatną, wrażliwą na wyższą temperaturę żelazka którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 30 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem niskiej temperatury żelazka parowego.

D. Tiul - Tiul jest tkaniną delikatną, wrażliwą na wyższą temperaturę żelazka którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 30 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem niskiej temperatury żelazka parowego.

Jeśli stroje mają hafty, aplikacje, obszycia lub dodatki takie jak organdyna, atłas czy tiul podczas prasowania należy na nie zwrócić szczególną uwagę (znacznie obniżyć temperaturę żelazka).

5) Jak zapłacić ? kliknij w menu: płatności, zamówienia zagraniczne, zamówienia krajowe

6) Czy można wprowadzić zmiany we wzorze na indywidualne życzenie?
W najnowszej kolekcji mamy całą gamę wzorów, która została stworzona między innymi w oparciu o życzenia i sugestie Rodziców. Nie ma możliwości zmiany modelu na indywidualne życzenie pojedynczych osób. Modyfikacja stroju (np. zmiana rękawa czy jakiegoś obszycia lub haftu) jest możliwa w przypadku zamówienia powyżej 100szt.

7) Czy można zamówić za granicę?
kliknij w menu: zamówienia zagraniczne

8) Czy udzielane są rabaty?
kliknij w menu: Rabaty, promocje

Rodzice i Dzieci oraz opiekunowie grup pierwszokomunijnych Kapłani i Siostry.

Na naszej stronie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do pięknej oprawy uroczystości Pierwszej Komunii. Jest to jedno z ważniejszych chwil w życiu Waszej Rodziny.

Właśnie dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy wyjątkową różnorodność produktów poczynając od stroju czyli ALBY, SUKIENKI do pierwszej komunii , GARNITURKI komunijne czy OKRYCIA na chłodne dni przez BIELIZNĘ oraz DODATKI dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, pamiątki chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, rajstopki i podkolanówki oraz inne produkty).

Dla dopełnienia naszej  bogatej oferty  proponujemy również DEWOCJONALIA takie jak: różańce do Pierwszej Komunii, książeczki-modlitewniki pierwszokomunijne, świece, etui na różańce i duży wybór pamiątek czyli medalików, obrazków, krzyżyków z wizerunkiem Pana Jezusa.

Stroje komunijne szyjemy z atłasu, żorżety i gabardyny (tkanina poliestrowa): idealnych tkanin na ubiory dla dzieci. Tkaniny te pięknie prezentują się w strojach.  Gabardyna czy żorżeta to tkanina o wyjątkowo niskiej gniotliwości i łatwości w praniu oraz prasowaniu.

Dodatki do strojów tak jak halki wykonujemy między innymi z bawełny. Używając tkanin naturalnych w produkowanych strojach zapewnimy Odbiorcom efekt komfortu (lekkość, przewiewność , łatwość w praniu).


"Marka" Pierwsza Komunia
ul. Lubelska 44
11-700 Mrągowo
tel: 089 741 89 55 / fax: 089 741 33 40