Koszyk jest pusty

Rabaty/Promocje

Prezenty za 1 zł + VAT jako

DARY OŁTARZA
wyjątkowy upominek od Dzieci i Rodziców na Pamiątkę I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

Piękne wzory ornatów z dekoracyjnym, tkanym pasem naszytym z przodu i z tyłu  ze stułą.

Wykonane z lekkich, żakardowych materiałów o brokatowej fakturze. Zielona i błękitna tkanina przetykana jest złotą nitką. W komplecie dołączona jest stuła, która wraz z ornatem stanowi idealne połączenie i wyjątkowo oryginalną kompozycję.

a) jeżeli wartość brutto zamówienia wyniesie 2500 zł i więcej* (jeden z prezentowanych zestawów ornat w komplecie ze stułą do wyboru)

b) jeżeli wartość brutto zamówienia wyniesie 4500 zł i więcej* (dwa z prezentowanych zestawów ornat w komplecie ze stułą do wyboru)

WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA oznacza łączną kwotę za alby lub sukienki, spodnie,garniturki, pelerynki polar,płaszczyki, halki, torebki poza DODATKAMI (wianki, rękawiczki, okapniki, chusteczki, koszule, bielizna, rajstopy, muszki, obrusy komunijne, buty) i DEWOCJONALIAMI oraz INNYMI jak dekoracje, zaproszenia, pamiątki srebrne, statuetki.

Rodzice i Dzieci oraz opiekunowie grup pierwszokomunijnych Kapłani i Siostry.

Na naszej stronie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do pięknej oprawy uroczystości Pierwszej Komunii. Jest to jedno z ważniejszych chwil w życiu Waszej Rodziny.

Właśnie dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy wyjątkową różnorodność produktów poczynając od stroju czyli ALBY, SUKIENKI do pierwszej komunii , GARNITURKI komunijne czy OKRYCIA na chłodne dni przez BIELIZNĘ oraz DODATKI dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, pamiątki chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, rajstopki i podkolanówki oraz inne produkty).

Dla dopełnienia naszej  bogatej oferty  proponujemy również DEWOCJONALIA takie jak: różańce do Pierwszej Komunii, książeczki-modlitewniki pierwszokomunijne, świece, etui na różańce i duży wybór pamiątek czyli medalików, obrazków, krzyżyków z wizerunkiem Pana Jezusa.

Stroje komunijne szyjemy z atłasu, żorżety i gabardyny (tkanina poliestrowa): idealnych tkanin na ubiory dla dzieci. Tkaniny te pięknie prezentują się w strojach.  Gabardyna czy żorżeta to tkanina o wyjątkowo niskiej gniotliwości i łatwości w praniu oraz prasowaniu.

Dodatki do strojów tak jak halki wykonujemy między innymi z bawełny. Używając tkanin naturalnych w produkowanych strojach zapewnimy Odbiorcom efekt komfortu (lekkość, przewiewność , łatwość w praniu).


"Marka" Pierwsza Komunia
ul. Lubelska 44
11-700 Mrągowo
tel: 089 741 89 55 / fax: 089 741 33 40