Figurka aniołek z serduszkiem duża

Figurka aniołek z serduszkiem duża

Opis produktu

Srebrna figurka z wizerunkiem Anioła, wykonana na srebrnym surowcu. Doskonale nadaje się na prezent upamiętniający sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Elegancka w formie, jednocześnie niezwykle znacząca oraz ozdobna figurka pokryta srebrem.
        
Wysoka jakość wykonania i walory dekoracyjne sprawiają, że jest to udana pamiątka na lata. W naszej ofercie posiadamy ciekawe wzory figurek z Aniołkiem zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, które produkowane są w Unii Europejskiej - we Włoszech niezwykle precyzyjnie z dbałością o każdy szczegół.

Ten szlachetny produkt to połączenie najwyższej jakości materiałów: srebra i drewna. Do jego produkcji użyto innowacyjnego metalu MIRO-SILVER pokrytego warstwą czystego srebra o próbie 999.95, która dzięki specjalnej technologii (procesy atomowe) jest znacznie twardsza i odporniejsza na śniedzenie i zarysowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami srebrzenia. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy przewyższając jakością materiały pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Zabezpieczenie specjalnym lakierem dodatkowo gwarantuje, że produkt doskonale odbija światło podkreślając urodę srebra dzięki czemu jest niezwykle elegancki. Trwałość przez wiele lat gwarantuje wzmocnienie od spodu płytką aluminiową, która łączy się ze srebrem specjalną warstwą klejącą. Najwyższą jakość produktu potwierdza dołączony CERTYFIKAT JAKOŚCI.
        
Dostępne są różne rozmiary figurek z Aniołkiem, aby każdy mógł skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Specyfikacja produktu
  • Kolekcja: Srebrne pamiątki komunijne (Aniołki)
  • Kolor: Srebrny
  • Materiał: Metal MIRO-SILVER pokryty warstwą czystego srebra o próbie 999.95
  • Wykonanie: Produkt wykonany techniką plateru we Włoszech firmy BELTRAMI lub Valenti & co.
  • Opakowanie: Eleganckie pudełko
  • Grawer: Brak personalizowanego graweru
  • Certyfikat: Produkt posiada certyfikat najwyższej jakości

216,59 zł

21

Dostępne Modele

R 17889 15 cm 266,40 zł

R 17888 10 cm 157,20 zł

R 17887 7 cm 104,40 zł

Sutanna
Figurka aniołek z serduszkiem duża
Figurka aniołek z serduszkiem duża - obraz 0