Twój koszyk jest pusty

Pamiątka komunijna haftowana CH11

Pamiątka komunijna haftowana CH11
Pamiątka komunijna haftowana CH11 - 1
Pamiątka komunijna haftowana CH11 - 2
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży brutto: 29,90 zł
Cena sprzedaży netto: 24,31 zł
Kwota rabatu:
Kwota podatku: 5,59 zł
Cena / kg:
Szczegóły produktu

PAMIĄTKA KOMUNIJNA DLA CHŁOPCA I DZIEWCZYNKI Z KOLEKCJI: PAMIĄTKI KOMUNIJNE HAFTOWANE


Pamiątka przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w postaci eleganckiej chusteczki będzie doskonałym wyborem. Tego typu pamiątki były już od dawna popularne.

Przedstawiamy w naszej ofercie najmodniejsze wzory, które z pewnością sprostają Państwa gustom. Nasze Pamiątki pierwszokomunijne to produkty wykonane w Polsce. Wszystkie uszyte są z atłasu - eleganckiej tkaniny z połyskiem. Zdobią je gustowne delikatne hafty w złotym lub białym kolorze. Niektóre nasze haftowane pamiątki pierwszokomunijne obszyte są ładną białą koroneczką, a innym elegancji dodają zdobienia wykonane specjalną techniką maszynowego wycinania. Obdarowane takim upominkiem dziecko może zabrać pamiątkę na uroczyste nabożeństwo, co wzmocni jeszcze emocje i miłe wrażenia jakie będą towarzyszyły mu w dniu Pierwszej Komunii Świętej.

Pamiątka komunijna haftowana CH11 ma kształt kwadratu z delikatną koronką, ozdobiona pięknym symbolem Eucharystii, wina i kłosów. Haft jest umieszczony centralnie, wykonany srebrną nitką, która kontrastuje z bielą atłasu. Pamiątka jest wyjątkowo atrakcyjna poprzez wzór haftu. Polecamy ją zarówno dla chłopców i dziewczynek, ponieważ może ładnie uzupełniać np. albę pierwszokomunijną, która posiada identyczny haft.


Dobierz dodatki

Kontakt z nami

"Marka" Pierwsza Komunia
ul. Lubelska 44
11-700 Mrągowo

tel: 607 600 142
e-mail: stroje@pierwszakomunia.pl


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach czasu polskiego 7:00 - 15:00.


Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

kontakt
 

Znajdź nas: facebook youtube

 

DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT