1) Jak mierzyć?
Jak Mierzyć? instrukcja FILM: kliknij tutaj

2) Dlaczego podaje się tylko 2 wymiary, dlaczego nie podaje się długości rękawów?
Z prawidłowo podanego wymiaru A i B  Producent  ustala inne według technologii produkcji odzieży dziecięcej. Wymiar A czyli długość daje nam możliwość określenia prawidłowej długości rękawa czy długości krótkiej alby lub krótkiej sukienki. Nie wolno dodawać samodzielnie zbędnych centymetrów, które zaburzają faktyczny stan i spowodują przyporządkowanie złego stroju ( nie dotyczy to tylko faktu, że alba będzie za długa, ale WSZYSTKICH innych , które ustala się na jej podstawie tak jak długość stanu, długość rękawa, długości ramienia itp.)

Wymiar B czyli obwód klatki piersiowej daje nam możliwość określenia prawidłowej szerokości rękawa, stójki, obwodu szyi, czy karczka. Nie wolno dodawać samodzielnie zbędnych centymetrów, które zaburzają faktyczny stan i spowodują przyporządkowanie złego stroju i alba lub sukienka będzie np. za szeroka.)

Tak długie doświadczenie pozwoliło nam USTALENIE TABEL ROZMIAROWYCH
zawierających wszystkie wymiaru stroju, który szyjemy na podstawie PRAWIDŁOWO PODANYCH nam , przez Klientów WYMIARÓW A i B

Dlatego tak istotne jest podawanie wymiarów zgodnie z obecnym w chwili mierzenia stanem BEZ ŻADNYCH ZAPASOWYCH CENTYMETRÓW.
Prosimy pozbyć się wszelkich obaw tym bardziej, że otrzymując wymiary doskonale wiemy jaki zapas dodawać z uwzględnieniem czasu w jakim je dostajemy.

3) Materiał z czego są uszyte ? kliknij w menu: o nas

4) Jak czyści się ubiory?
A. Gabardyna - Gabardyna jest niewiele gniotliwą tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C(nawet sutanny), . Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.

B. Atłas - Atłas jest poliestrową tkaniną, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem średniej temperatury żelazka parowego.

C. Satyna - Satyna jest grubszą matową ale delikatną tkaniną  wrażliwą na wyższą temperaturę żelazka, którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 40 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem niskiej temperatury żelazka parowego.

D. Tiul - Tiul jest tkaniną delikatną, wrażliwą na wyższą temperaturę żelazka którą można z powodzeniem prać w pralkach w temperaturze do 30 ̊ C. Łatwiej jest ją uprasować po rozwieszeniu na mokro bez wirowania. Prasuje się najlepiej na lewej stronie z użyciem niskiej temperatury żelazka parowego.

Jeśli stroje mają hafty, aplikacje, obszycia lub dodatki takie jak organdyna, atłas czy tiul podczas prasowania należy na nie zwrócić szczególną uwagę (znacznie obniżyć temperaturę żelazka).

5) Jak zapłacić ? kliknij w menu: płatności, zamówienia zagraniczne, zamówienia krajowe

6) Czy można wprowadzić zmiany we wzorze na indywidualne życzenie?
W najnowszej kolekcji mamy całą gamę wzorów, która została stworzona między innymi w oparciu o życzenia i sugestie Rodziców. Nie ma możliwości zmiany modelu na indywidualne życzenie pojedynczych osób. Modyfikacja stroju (np. zmiana rękawa czy jakiegoś obszycia lub haftu) jest możliwa w przypadku zamówienia powyżej 100szt.

7) Czy można zamówić za granicę?
Kliknij w menu: zamówienia zagraniczne

8) Czy udzielane są rabaty?
kliknij w menu: Rabaty, promocje


9) Jaki jest termin realizacji ?

Kliknij w menu: Termin realizacji