Twój koszyk jest pusty

rabaty dla grup

PROMOCYJNA CENA – UPUST

 alby, komże, sukienki komunijne dla wszystkich zamówień hurtowych, grupowych - od 8 sztuk jeżeli zamówienie wpłynie do końca bieżącego roku.

Czyli do 31 grudnia UPUST - cena podstawowa alb, komż lub sukienek komunijnych i satynowych - jest niższa o 30zł co oznacza, że zapłacisz mniej niż obecnie widoczna cena produktu brutto.
Dodatkowo prezenty za 1 zł + VAT jako

DARY OŁTARZA
wyjątkowy upominek od Dzieci i Rodziców na Pamiątkę I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

Piękne wzory ornatów z dekoracyjnym, tkanym pasem naszytym z przodu i z tyłu  ze stułą.

Wykonane z lekkich, żakardowych materiałów o brokatowej fakturze. Zielona i błękitna tkanina przetykana jest złotą nitką. W komplecie dołączona jest stuła, która wraz z ornatem stanowi idealne połączenie i wyjątkowo oryginalną kompozycję.

a) jeżeli wartość brutto zamówienia wyniesie 3000 zł i więcej * (jeden z prezentowanych zestawów ornat w komplecie ze stułą do wyboru)

b) jeżeli wartość brutto zamówienia wyniesie 5000 zł i więcej* (dwa z prezentowanych zestawów ornat w komplecie ze stułą do wyboru)

 

* WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA oznacza łączną kwotę za alby lub sukienki, spodnie, komplety komunijne-spodnie i kamizelki, pelerynki polar, halki, torebki  poza DODATKAMI  (buty, płaszczyki, wianki, rękawiczki, okapniki, chusteczki, koszule, bielizna, rajstopy, muszki, krawaty, zaproszenia i dekoracje oraz gadżety komunijne-balony, chusteczki itp., obrusy komunijne) i DEWOCJONALIAMI

 

Kontakt z nami

"Marka" Pierwsza Komunia
ul. Lubelska 44
11-700 Mrągowo

tel: 89 741 89 55
e-mail: stroje@pierwszakomunia.pl


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach czasu polskiego 7:00 - 16:00.


Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

kontakt
 

Znajdź nas: facebook youtube