Twój koszyk jest pusty

Dobierz dodatki

Obrazek z wizerunkiem Ostatniej Wieczerzy, kolorowy

 Obrazek z wizerunkiem Ostatniej Wieczerzy, kolorowy
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży brutto: 435,60 zł
Cena sprzedaży netto: 354,15 zł
Kwota rabatu:
Kwota podatku: 81,45 zł
Cena / kg:
Szczegóły produktu

Obrazek z motywem Ostatniej Wieczerzy wykonany metodą płaskorzeźby na srebrnym surowcu. Prezentowany produkt dodatkowo ozdobiony kolorem poprzez nałożenie barwnego odcienia na srebro. Jest to idealny prezent upamiętniający sakrament Pierwszej Komunii Świętej czy inne ważne duchowe wydarzenia. Posiada elegancką formę, wykonany techniką plateru czyli artystyczny kształt blaszki pokryty jest kolorowanym srebrem.
    
Wysoka jakość wykonania i walory dekoracyjne sprawiają, że jest to udana pamiątka z ważnej uroczystości liturgicznej, a szczególnie Pierwszej Komunii Świętej. Obrazek wyprodukowany jest w Unii Europejskiej - we Włoszech i wykonany precyzyjnie z dbałością o każdy szczegół.

Ten szlachetny produkt to połączenie najwyższej jakości materiałów: srebra i drewna. Do jego produkcji użyto innowacyjnego metalu MIRO-SILVER pokrytego warstwą czystego srebra o próbie 999.95, która dzięki specjalnej technologii (procesy atomowe) jest znacznie twardsza i odporniejsza na śniedzenie i zarysowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami srebrzenia. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy przewyższając jakością materiały pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Zabezpieczenie specjalnym lakierem dodatkowo gwarantuje, że produkt doskonale odbija światło podkreślając urodę srebra dzięki czemu jest niezwykle elegancki. Trwałość przez wiele lat gwarantuje wzmocnienie od spodu płytką aluminiową, która łączy się ze srebrem specjalną warstwą klejącą. Najwyższą jakość produktu potwierdza dołączony CERTYFIKAT JAKOŚCI.
    
Dostępny w różnych rozmiarach, aby każdy mógł skorzystać z atrakcyjnej oferty.


Wzór

Dobierz dodatki

Kontakt z nami

"Marka" Pierwsza Komunia
ul. Lubelska 44
11-700 Mrągowo

tel: 607 600 142
e-mail: stroje@pierwszakomunia.pl


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach czasu polskiego 7:00 - 15:00.


Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

kontakt
 

Znajdź nas: facebook youtube

 

DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT