Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej, prostokątny

Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej, prostokątny

Opis produktu

Obrazek Matki Bożej wykonany metodą płaskorzeźby na srebrnym surowcu. Jest to idealny prezent upamiętniający sakrament Pierwszej Komunii Świętej czy inne ważne duchowe wydarzenia. Produkt posiada elegancką formę, wykonany techniką plateru czyli artystyczny kształt blaszki pokrytej srebrem z wytłoczonym lub wygrawerowanym wzorem.
    
Wysoka jakość wykonania i walory dekoracyjne sprawiają, że jest to udana pamiątka z ważnej uroczystości liturgicznej, a szczególnie Pierwszej Komunii Świętej. Oferujemy wiele wzorów pamiątek zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Obrazek jest wyprodukowany w Unii Europejskiej - we Włoszech i wykonany precyzyjnie z dbałością o każdy szczegół.

Ten szlachetny produkt to połączenie najwyższej jakości materiałów: srebra i drewna. Do jego produkcji użyto innowacyjnego metalu MIRO-SILVER pokrytego warstwą czystego srebra o próbie 999.95, która dzięki specjalnej technologii (procesy atomowe) jest znacznie twardsza i odporniejsza na śniedzenie i zarysowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami srebrzenia. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy przewyższając jakością materiały pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Zabezpieczenie specjalnym lakierem dodatkowo gwarantuje, że produkt doskonale odbija światło podkreślając urodę srebra dzięki czemu jest niezwykle elegancki. Trwałość przez wiele lat gwarantuje wzmocnienie od spodu płytką aluminiową, która łączy się ze srebrem specjalną warstwą klejącą. Najwyższą jakość produktu potwierdza dołączony CERTYFIKAT JAKOŚCI.
        
Obrazek srebrny dostępny jest w różnych rozmiarach, aby każdy mógł skorzystać z szerokiej oferty.

Specyfikacja produktu
  • Kolekcja: Srebrne pamiątki komunijne (Matka Boża)
  • Kolor: Srebrny
  • Materiał: Metal MIRO-SILVER pokryty warstwą czystego srebra o próbie 999.95
  • Wykonanie: Produkt wykonany techniką plateru we Włoszech firmy BELTRAMI lub Valenti & co.
  • Opakowanie: Eleganckie pudełko
  • Grawer: Brak personalizowanego graweru
  • Certyfikat: Produkt posiada certyfikat najwyższej jakości

117,80 zł

14

Dostępne Modele

6381/2TP 9x15 cm 144,90 zł

6381/2XTP 13x22 cm 249,30 zł

Sutanna
Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej, prostokątny
Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej, prostokątny - obraz 0